Aj do Raslavíc prišiel Mikuláš
7. decembra 2022

Kurz manželské večery

 

Kurz manželské večery

Každý môže mať manželstvo plné lásky. Už viac ako tridsať rokov kurz Manželské večery pomáha mnohým párom budovať silné manželstvá. Kurz je určený všetkým manželským párom, ktoré na sebe chcú pracovať a spoločne investovať do svojho vzťahu. Vôbec nezáleží na tom, či v manželstve žijete menej ako dva roky alebo tridsať rokov. Ak máte pekné manželstvo, kurz vám pomôže vylepšiť ho a posilní vaše dobré návyky. Na druhej strane, ak máte v manželstve ťažkosti, kurz vám poskytne praktické zručnosti, ktoré vám pomôžu ťažkosti prekonať. Páry, ktoré už žili oddelene, využili kurz ako príležitosť k zmiereniu a k nájdeniu cesty späť. Kurz Manželské večery tvorí sedem stretnutí.

 

Témy jednotlivých večerov:

Posilnenie spojenia

Umenie komunikácie

Riešenie konfliktov

Sila odpustenia

Vplyv rodiny

Dobrý sex

Láska v akcii

 

Ako kurz prebieha?

Každý večer sa začína večerou pri sviečkach. Manželský pár diskutuje výlučne iba so svojim partnerom. Po večeri nasleduje príhovor z DVD. Súčasťou príhovoru sú aj cvičenia, ktoré robíte spolu ako pár. Snažíme sa vytvoriť také prostredie, aby ste mali istotu, že váš rozhovor nebude nikto ďalší počuť. V pozadí hrá hudba. Počas najdlhšieho cvičenia sa podáva káva alebo čaj a zákusok. Na konci každého stretnutia dostanete domáce cvičenie, ktoré vám má pomôcť pokračovať v rozhovore aj doma.

 

Koľko kurz stojí?

Dobrovoľný príspevok na pokrytie nákladov na večere a kurzovné za brožúrky pre oboch manželov, kde sú stručne spracované témy kurzu a cvičenia.

 

Kedy sa kurz uskutoční?

Kurz bude prebiehať v soboty o 18,00 hod. Prihlásiť sa je potrebné do 02.04.2023

Manželia sa môžu prihlásiť na tel. čísle 0908849937 (Peter Liščinský) alebo e-mailom na adrese: liscinsky@centrum.sk